Dr. Ayfer Aydın

AWT Lazer ile Zayıflama ve Selülit Tedavisi

ŞİŞMANLIK NEDEN OLUR ? NEDEN ŞİŞMANLARIZ ? ŞİŞMANLIK TEDAVİSİ- SAĞLIKLI KİLO VERME 

Şişmanlık tabiki en çok fazla yemek ve aslında belkide daha çok sağlıksız beslenmekten kaynaklanan bir durumdur. 

Sağlıksız yiyecekler nelerdir; Paket ürünlerinin tamamı, işlenmiş hazır gıdalar, fast food dediğimz gıdalarla ağırlıklı olarak beslenmektir. 

Şişmalığın sağlıksız ve çok yemek dışına, şişmanlamaya genetik olarak yatkınlık ve bazı metobolizmanın yavaş çalışması ve bazı hastalıklarla ilişkisi vardır. Şişmalığa neden olan hastalıklar ; Diyabet, hipotroidi, bazı metobaolizma hastalıkları, ruhsal problemler, ilaç yan etkileri olarakta görülebilir.  


NASIL ZAYIFLARIM ?

Herkes normal yemeye devam edip veya canı ne isterse yemeğe devam edip ama zayıflamak istiyor yani en kolay nasıl zayıflarım ? diye soruyor. Bu sebepten zayıflama ilacı , zayıflama çayı gibi kenilerini zayıflatacağını düşündükleri tedavilere yöneliyorlar. Aslında zayıflamak bir kararla başlar. Sonrasında kişinin kendine yaptığı bir program ile kolaylıkla zayıflamak mümkündür. Kilo verdiren yiyecekler; yağlı işlenmiş hazır yiyeceklerden fast food ve karbonhidrattan uzak durup ; daha çok sebze ve meyve ağırlıklı alkali beslenme bol su tüketmek, porsiyon miktarını azaltmak ve spor desteğiyle kolaylıkla kilo verebilirsiniz. Bütün bunları yaptıktan sonra hala inat eden zayıflamakta direnç gösteren bölgeleriniz varsa bu noktada bizler size yardımcı olabiliyoruz. AWT LAZER güçlü sesdalgalarıyla çalışan ve inatçı yağları parçalayan bir sistemdir.Yağlar parçalanırken aynı zamanda SELLÜLİT TEDAVİSİ de sağlanmış olur.  Bu lazer ile yağ yıkılımı sağlanırken aynı zamanda o bölgedeki  kaslarda kuvvetlendiği için POPO DİKLEŞTİRME ve GIDI TOPARLAMA , GIDI TEDAVİSİ de yapmaktayız.  


NASIL KOLAY KİLO VEREBİLİRİZ ?

En kolay kilo verme yöntemi gerçekten yeme alışkanlığımızı değiştirerek olur. Yeme alışkanlığınızı değiştirmek sizin sadece zayıflamanıza yardımcı olmakla kalmaz aynı zamanda hayatınızı size geri verir. Ömrünüz uzar ve yaşam kaliteniz artar. Bunun esasını daha çok canlı enzimler içeren bitkilerle beslenmek yani daha çok sebze ve meyve yemek !! Bol su içmek ve spor yapmak !! ve sıkıştığınız inat eden noktalarda bize başvurmak. AWT Lazer sistemi kolaylıkla inat eden karın. göbek, popo, basen, bel, kol içleri bacak içleri. gıdı gibi alanlardaki yağların parçalanmasına ve istediğiniz güzel vücuda sahip olmanıza yardımcı oluyoruz. 


AWT LAZER İLE ZAYIFLAMA VE SELLÜLİT TEDAVİSİ

AWT yani akustik dalga tedavisi FDA onaylı yöntem şimdiye kadar bilinen kozmetik ve klinik uygulamalardan farklı bir cihazdır. AWT lazer bize acısız, iğnesiz, ameliyatsız , liposuction olmadan kalıcı çözüm sunan bir zayıflama yöntemidir. Zayıflamadaki temel etki mekanizması akustik ses dalgalarıdır. Bu ses dalgaları deri altındaki dirençli sıkışmış kümelenmiş yağ dokularını hedef alır ve bu hareketsiz yağ kümelerini parçalar. Bu teknikte yağlar liposuction işlemindeki gibi birden bire deri altından alınmadığı için deride sarkma meydana gelmez. Aksine awt etkisi ile kollajen ve elastin liflerinin oluşturduğu ağ desteklendiği için uygulama yapılan alanda belirgin sıkılaşma görülür. Zayıflarken korkulan sarkarmıyım ? acaba sorusu AWT lazer için geçerli değildir.  Aksine diyet yapmış zayıflamış hastalarda da sadece sıkılaşmak için bile AWT Lazer uyguluyoruz. Yani AWT uygulaması aynı zamanda bir sıkılaşma tedavisidir. Zayıflatırken aynı zamanda deriyi sıkılaştıran dirileştiren gençleştiren çok güvenli bir tedavi yöntemidir.


AWT ZAYIFLAM VE SELLÜLİT CİHAZI NASIL ETKİ EDİYOR ?

AWT ile 3 yönlü etki görülür.
1-Selülitlerin giderilmesi
2- Bölgesel yağ fazlalıklarından kurtulma
3-Sıkılaştırma, toparlama, cilt gevşekliği sorununun çözümü


” Yani bir cihazla pek çok sorunu aynı anda çözebiliyoruz ”


BÖLGESEL ZAYIFLAMA VE SELLÜLİT TEDAVİSİ İÇİN NEDEN AWT TERCİH EDİLMELİDİR ?

Bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi için  günümüzde çok sayıda tedavi yöntemi vardır. Aslında hepsinin mutlaka faydaları vardır.  Biz neden AWT Lazer tercih ettik?  AWT Lazer hem istenmeyen yağları parçalarken ; hemde deri, deri altı doku ve kas tabakasına kadar etki ederek tam kat aktivasyon ile sıkılaşma sağlar. Yani sporla zayıflamışsınız gibi zayıflattığı alanı aynı zamanda sıkılaştırır !!

En çok İnatçı hareketsiz yağ dokuları üzerinde etkilidir ve esas tercih etme sebebimiz zayıflatırken sıkılaştırmasıdır. 

AWT Lazeri tek başına Sıkılaşma tedavisinde de kullanmaktayız. doğum sonrası oluşan gevşeklik yada kilo vermeye bağlı gelişen GEVŞEKLİK  tedavisinde de kullanılabilmesidir 

AWT Lazer Güçlü Ses Dalgaları kas dokusuna kadar ulaştığı için Popo Dikleştirme ve Sarkmış Gıdı Tedavisinde de başarı ile kullanmaktayız.


AWT LAZER KULLANIM ALANLARI NELERDİR ?

1) Bölgesel incelme

2) Selülit tedavisi

3) Bölgesel sıkılaştırma

4)Gevşeklik tedavisi

5) Liposuction sonrası oluşan deformasyonların düzeltilmesi

6) Popo Dikleştirme

7)Gıdı Tedavisi


AWT İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA VE SELLÜLİT TEDAVİSİ KİMLERE UYGULANIR ?

Bölgesel incelme yada bölgesel sıkılaşma  tedavisinde kullanılan AWT uygulamasında  herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Erken yaş gruplarında genellikle selülit ve bölgesel incelmede ve popo dikleştirmede kullanılırken, ileri yaş gruplarında deride meydana gelen sarkmaların, gevşekliklerin sıkılaşması tedavisinde ve gıdı tedavisinde kullanılmaktadır


AWT UYGULAMASI ÖZELLİKLE HANGİ BÖLGELERE YAPILIR ?

-AWT ile bölgesel incelme tedavisi,  karın, kol, bacak, basen ve sırt gibi lokal yağlanmanın görüldüğü tüm vücut kısımlarına uygulanır.

-Gıdı eritilmesinde ve gıdı toparlamada ; AWT Lazer oldukça etkilidir. Bu bölgedeki yağlanmayı azaltırken çok belirgin şekilde sarkmayı düzelterek Gıdıda belirgin toparlnama ve  sıkılaşma sağlar. 

– Selülit tedavisinde, selülitin en sık izlendiği kalça, basen bölgesi bacak arkaları, popo ve kollar ve sellülitin görüldüğü tüm vücut bölgelerine AWT Lazer uygulanabilir. Sellülit tedavisi her zaman kolay değildir.Ama Awt Lazer tedavisi ile Sellüşit kolaylıkla tedavi edilebilir. 

-Popo Dikleştirme özellikle genç kızların ve hanımların çok talep gösterdiği bir tedavi yöntemidir. Awt lazer ile Popo dikleştirme yaparken; hem o bölgedeki istenmeyen yağlar ve sellülit görünümü düzelirken hemde sıkılaşma ve kaslarda kuvvetlenme sağlanarak popo dikleştirilir. 

Awt lazer ile popo dikleştirmede de oldukça başarılı sonuçlar almaktayız. 


AWT LAZER NASIL UYGULANIR?

AWT ile selülit tedavisi kişiye göre değişmekle birlikte genellikle haftada 1 ya da 2 seans olmak koşulu ile 3-4 hafta toplam 6-10 seansta tamamlanabilir. Seanslar ortalama 20-60 dakika sürer, öğlen arası uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz bu tedavi ile kişi günlük yaşamından geri kalmaz.İstenilen sonuçlar,dokuların kendini yenileme sürecine bağlı olarak 1-6 ay sonra gözlemlenir. Yni sonuç almak için hastaların sabır göstermesi ve tedaviye uyumları önemlidir.  Tedavi yine benim önereceğim sağlıklı beslenme önerileri, beslenme alışkanlıklarının değiştirilmesi ve  spor ile de desteklenirse oldukça kolay istediğimiz sonuca varabiliriz.Tedavi sonrası etkinin kalıcılığı için 3 ay aralarla uygulamalar tekrarlanırsa çok daha iyi olur. 


AWT İLE ZAYIFLAMA- BÖLGESEL İNCELME VE SELLÜLİT TEDAVİSİNİN ETKİSİ NEZAMAN ORTAYA ÇIKAR ?

AWT ile yapılan klinik çalışmalar neticesinde  uygulamaların ardından bölgesel incelmeler daha ilk seanslardan hemen sonra görülmeye başlar. Ancak tedaviye cevap hastanın genetik yapısı, kilosu, sellülit düzeyi , yaşı, derisinin gevşeklik durumu, beslenme alışkanlıkları, hastanın spor yapıp yapmama durumu , uyku düzeni, kullandığı ilaçlar, altta yatan bir hastalığının olaması gibi durumlar ;tedavinin sonuçlarını etkiler. O yüzden hastayı bir bütün olarak ele alıp değerlendirmek ve bütün bunları hastayla konuşarak tedaviyi doğru planlamak hastayı sadece zayıflatmak, popo dikleştirmek yada gıdı tedavi etmek olarak bakmayıp sağlıklı bir yaşama başlangıç olarak görmek en sağlılklısı olacaktır. Bu hastanın bütün yaşamını değiştirecektir.    


AWT İLE ZAYIFLAMA - BÖLGESEL İNCELME VE SELLÜLİT TEDAVİ SÜRESİ NEKADARDIR?

AWT ile bölgesel zayıflama ve  selülit tedavisi kişiye göre değişmekle birlikte; genellikle haftada 2 seans olmak üzere  4-5 hafta süresince toplam 8-10 seans olarak düzenlenmelidir. Öğlen arası uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz bu tedavide seanslar ortalama 30 dakika sürer.


AWT İLE BÖLGESEL ZAYIFLAMA VE SELÜLİT TEDAVİSİNİN BAŞARISINI VE KALICILIĞINI NASIL ARTIRABİLİRİZ ?

AWT Lazer ile zayıflama, kilo verme yada sellülit tedavisinde ;h aftada en az 3 kez uzun yürüyüş yapmak yada dans etmek, pilates yapmak, yoga yapmak yani hastanın sevdiği bir sporu hayatına soknası  tedavi etkinliğini kesinlikle artırır. AWT ile sağlanan zayıflama ve sellülit tedavisi elbette sağlıklı beslenme ile de  desteklenmelidir. Proteinden zengin ,daha çok sebze ve meyve ağırlıklı ; karbonhidrattan fakir  bir diyet sonuçların kalıcılığını artıracaktır. Uygulama yapıldığı gün 2-3 litre su içilmesi, düzenli uyku, sigara ve alkol tüketiminin azaltılması da da AWT ile sağlanan  etkilerin kalıcı olmasını sağlayacaktır.


AWT LAZER İLE POPO DİKLEŞTİRME

Çok sayıda insan genetik olarak yada yaşla birlikte poposunun yerçekiminin etkisiyle de aşağı doğru sarktığını düşünmektedir. Popo dikleştirme öncelikle spor ve bu bölgeye özel hareketlerle desteklenmelidir. Awt Lazer ile popo dikleştirme tedavisinde hem arka bacaklardaki sellülit ve istenmeyen yağlar yıkılırken; bu bölgedeki kaslar kuvvetlendirilerek popo dikleştirme yapılır. Awt lazer ile popo dikleştirme işlemiyle çok daha diri,dik ve sıkı bir popo yapabiliyoruz. 


AWT LAZER İLE GIDI TEDAVİSİ 

Gıdı makyajla gizlenemeyen bir durumdur. Genetik olarak, kilo almakla yada yaşlanmakla ortaya çıkan gıdı çok insanı rahatsız eden bir durumdur. Diğer bütün kusurlarımızı makyajla bir şekilde kamufle edebiliriz ama gıdı kamufle edilemeyen , tüm yüz güzelliğine gölge düşüren ve insanı olduğundan yaşlı gösterebilen bir durumdur. Çok sayıda insan gıdı tedavisi için etkili bir tedavi yöntemi arayışı içindedir. Gıdı tedavisinde ben mezoterapi ile o bölgedeki istenmeyen fazla yağları yıkıp ; awt lazerlede sıkılaşma ve gıdı toparlama sağlayarak oldukça başarılı sonuçlar almaktayız. 


AWT İLE BÖLGESEL İNCELME -ZAYIFLAMA ve SELÜLİT TEDAVİSİ FİYATI?

AWT lazer ile bölgesel zayıflama , bölgesel incelme ve selülit tedavisi fiyatı, uygulanacak bölgeye ve seans sayısına göre değişmektedir. AWT ile bölgesel zayıflama ve selülit tedavisi hakkında bilgi almak için 02122155499 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. 

 

POPO DİKLEŞTİRME FİYATI

Awt lazer ile popo dikleştirme fiyat bilgisi için 02122155499 dan bize ulaşabilirsiniz 


GIDI TEDAVİSİ FİYATI 

Awt lazer ile gıdı tedavisi fiyat bilgisi için 02122155499 dan bize ulaşabilirsiniz 

BİZE ULAŞIN

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent