Dr. Ayfer Aydın

Dolguyla Burun Estetiği

MEDİKAL RİNOPLASTİ

AMELİYATSIZ DOLGUYLA BURUN ESTETİĞİ 

Burun tam yüzün ortasında ve yüze çok önemli şekil veren bir organımızdır. Özellikle genç yaşlarda insanlar eğer burunda kemer varsa veya şekil bozuklukları deviasyonlar varsa bundan çok mutsuz olabilirler. Eskiden bu durumun düzeltilmesi için hemen bir plastik cerrahi uzmanına başvurulur ve bu durum ameliyatla düzeltilirdi. Oysa şimdi basit ve az miktarda bir dolgu uygulamasıyla burundaki sorun çözülüp bu mutsuzluk mutluluğa çok kısa sürede döndürülebilir. 

Elbette burunda önemli bir deviasyon ve nefes almada problemler varsa elbette tedavi cerrahi olmalıdır. 


AMELİYATSIZ  BURUN DOLGUSU AVANTAJLARI NELERDİR ?

En önemlisi hasta ameliyat olmanın  tüm risklerinden kurtulmuş olur ve genel anestezi almadan ve çok kısa sürede burun dolgusu ile tedavsi tamamlanmış olur. 

burunda istenmeyen boşluk asimetri ve kemer bölgesi hastanın isteği ve beklentileri ölçüsünde doldurulur.

Burun dolgusu son derece kolay bir uygulamadır. 


AMELİYATSIZ DOLGUYLA BURUN ESTETİĞİNİN ETKİ SÜRESİ NEKADARDIR ?

Burun dolgusunun kalıcılığı 1.5 yıl ile 2 yıl arasında değişmektedir.Bu süre kişiden kişiye değişmektedir. 


BURUN DOLGUSU KİMLERE YAPILIR ?

Buruın dolgusu uygulamalarını ; burun sırtındaki kemerlenmenin düzeltilmesinde, burun ucunu kaldırmak için ,burundaki istenmeyen şekil bozukluklarının düzeltilmesinde ve rinoplasti ameliyatlarından sonra ortaya çıkan kusurların düzeltilmesinde kullanılmaktayız.

Burun bölgesi damar ve sinir ağı açısından zengin bir bölgedir. Bu sebeple burun dolgusu uygulamaların mutlaka tecrübeli uzman hekimler tarafından yapılması gereklidir.


BURUN DOLGUSU FİYATI?

Ameliyatsız burun dolgusu nasıl yapılır, burun dolgusu kimlere yapılır ve burun dolgusu fiyatı hakkında bilgi almak için 02122155499 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.


BİZE ULAŞIN

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent