Dr. Ayfer Aydın

Fraksiyonel Lazer

FRAKSİYONEL LAZER 

Fraksiyonel lazer bugün için ameliyatsız Cilt Gençleştirmede birinci sıradadır.

Yüz germe ameliyatı kadar etkili bir cilt gençleştirme sağlar.

Yumuşak dokuyu sıkılaştırmak, cilt yenilemek, göz kenarı ve göz kapaklarındaki kırışıkları düzeltmek, sivilce ve sivilce izlerini tedavi etmek, ciltte oluşmuş ve tedavisi oldukça güç olan çatlakları düzeltmek ve leke tedavi etmek gibi dermatolojide tedavisi zor olan çok sayıda durumu düzelmek için kullnadığımız çok etkili bir lazer sistemidir. 

  

FRAKSİYONEL LAZER İLE CİLT GENÇLEŞTİRME

Frkasiyonel Lazer ile Cilt Gençleştirme tüm Lazerle Cilt Gençleştirme lazerlerinden çok daha güçlüdür. Çok etkili bir cilt gençleşmesi sağlar.

Lazer ışığı deri altında bir yanık alarmı olarak algılanarak deri altınada yeniden yapılanma, yara iyileşme prosesini başlatarak ; fibroblastlardan kolajen ve elastin yapımını uyar. Fraksiyonel Lazer derinin üst tabakasında ablasyon yaparak tüm üst derinin değişmesini ağlar. Alttan yepyeni canlı, parlak ve genç bir deri yapılmış olur. 

 

FRAKSİYONEL LAZER İLE AKNE(SİVİLCE) ve SİVİLCE İZLERİNİN TEDAVİSİ 

Akne- Sivilce tedavisi herzaman kolay olmayan bir yağ bezi hastalığıdır. Şiddetli aknede tedavisinde her zaman topikal sürülen  kremler ve antibiyotikler tedavide sonuç vrmeyebi,lir. Bu şiddetli akneler çoğu zaman izler de bırakırlar.  Bazı ğızdan alnan ilaç tedavilerininde yan etkileri çok yüksektir. Sivilce tedavisine hastalar çoğu zaman bu yan etkileri yüksek ilaçları almak istemezler. Bu durumda hem sivilce(akne) hemde sivilce izlerinin tedavisnde çok etkili olan fraksiyonel lazer tedavisi çok iyi bir tedavi seçeneği olarak tercih edilir.  

 

FRAKSİYONEL LAZER İLE LEKE TEDAVİSİ

Leke tedavisi Dermatolojideki en zor tedavilerden biridir. Özellikle Gebelik lekeleri çok inatçıdır, yaşlılık lekelri ve güneş lkeleride sürekli tekrar eden ve hem hastayı hemde hekimi zorlayan bir durumdur. Frakasiyonel lazer leke tedavisinde son derece etkili bir tedavi yöntemidir. Çok inatçı lekelerin tedavisinde bile fraksiyonel lazer ile çok efektif sonuçlar alınır. 

 

FRAKSİYONEL LAZER İLE STRİA -ÇATLAK TEDAVİSİ 

Çatlak tedavisnde fraksiyonel lazer ;özellikle doğum sonrası karında oluşan çatlaklar, bacak yanlarında, kalçada ve yine kilo alıp vermeye bağlı gelişen çatlakların tedavisinde son derece etkilidir. Ben kliniğimde çatlak tedavisinde; özellikle derin ve geniş çatlaklarda ise iki lazer tedavisini birleştirerek genellikle öncelikle Altıniğne Radyofrekans lazer ve üzerine fraksiyonel lazer tedavileri uygulayarak daha başarılı sonuçlar almaktayım 

 

FRAKSİYONEL LAZER TEDAVİSİ SONRASINDA NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR

Güneşten korunmak çok önemlidir. Doktorun önereceği SPF 50+ güneş koruyucu gün içinde tekrarlanarak kullanılmalıdır. Ayrıca yine işlem sonrası doktorun önereceği iyileşmeyi kolaylaştıracak kremler düzenli olarak kullanılmalı, doktor önerisi dışında krem yada tonik gibi cildi irrite edebilecek ürünler kullanılmamalıdır. 

Fraksiyonel Lazer çok güçlü bir lazer teknolojisidir ve işlem sonuçları son derece efektif ve yüz güldürücüdür. 

 

FRAKSİYONEL LAZER TEDAVİSİ FİYATI?

Fraksiyonel lazer hangi durumlarda ve kimlere uygulanır ve fraksiyonel lazer fiyatı hakkında bilgi almak için 02122155499 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

 

 

 

BİZE ULAŞIN

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent