Dr. Ayfer Aydın

Gençlik Aşısı

GENÇLİK AŞISI

Cildimiz yılların etkisiyle yaşlanır. Bu yaşlanma sürecide esas olarak Kolajen lifler çöker ve eski diriliğini ve kompaklığını kaybeder ve bu kolajen lifler arasında bulunan ve su tutarak bizi daha genç ve diri gösteren hyalüronik asit miktarıda azalır. 

Gençlik Aşısı tamamen bu kolajen lifler arasında azalan Hyalüronik asiiten oluışur. Bağ dokusundaki azalan bu çapraza bağlı hyalüronik asit deriye verildiğinde cildin nemlenmesi sağlanır.Gençlik Aşısı Uygulamasıyla; Cildin çok daha genç dinamik ve canlı görünmesi sağlanır. Böylece yaşlanmanın önüne geçmiş ve cidn sarkmasını önlemiş oluruz.

 

GENÇLİK AŞISI NEZAMAN UYGULANIR

Gençlik Aşısı 30 yaşından sonra uygulanmaya başlanabilir. Bu uygulamaları yaptırmak için yaşlanmayı beklelememek en akıllıca olanıdır. Gençlik Aşısı Uygulamaları ne kadar erken yaşlarda başlanırsa genç doku daha erken yaşta korunmuş olur ve yaşlanmamının ve sarkmaların önüne geçmiş oluruz.

 

GENÇLİK AŞISI UYGULAMASI NASIL YAPILIR

Uygulama özel bir teknikle cildin orta tabakasına enjekte edilir. Etkiler uygulama yapıldıktan hemen sonra gözle görülür bir şekilde hissedilir.

 

GENÇLİK AŞISI UYGULAMASI KAÇ SEANS YAPILMALIDIR

Gençlik Aşısı uygulaması minimum 3 seans yapılmakla birlikte aslında uygulamanın sayı sınırı yoktur. Neyazıkki her geçen gün bizler bir gün daha gençleşmiyoruz bir gün daha yaşlanıyoruz. Dolayısıyla ne kadar uygulama yaptırırsak cildimizde o kadar genç ve diri kalacaktır. 

 

GENÇLİK AŞISI UYGULAMALARI HANGİ BÖLGELERE YAPILIR

Aslında bizler hep cilt gençleştirme deyince yüzümüze yapılan uygulamalardan bahsediyoruz. Oysaki

Ellerimiz

Boynumuz

Dekolte Bölgesi

Kol İç Yanları

Diz Üzerleri

Bu bölgeler aslında yaşlanmayı en çok ele veren bölgelerdir. Dolayısıyla Gençlik Aşısı Uygulamalarını Yüz dışında  bu bölgelere de sıklıkla yapmaktayız. 

Ayrıca Özellikle Lazer , Altın İğne Radyofrekans gibi Cilt Gençleştirme işlemlerinden hemen sonra yüze Gençlik Aşısı Uygulamalarından  çok daha etkili sonuçlar almaktayız.

 

GENÇLİK AŞISI FİYATI?

Gençlik aşısı nedir,kimlere uygulanır ve gençlik aşısı fiyatı hakkında bilgi almak için 02122155499 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

 

BİZE ULAŞIN

Field is required
Field is required Incorrect email
Field is required
Your message was sent successfully
Sorry, your message was not sent