Dermaroller - Dermapen Uygulamaları

Home Dermaroller

Dermaroller

Dermaroller - Dermapen Uygulaması

Bir yuvarlak silindir üzerindeki mikroiğnelerin yüzde gezdirilmesi işlemidir. Çok etkili bir Cilt Gençleştirme İşlemidir.

Dermapen ise dermaroller sisteminin daha gelişmiş bir şeklidir. Her iki tedavide de mekanizma aynıdır. Bu iğneler yüzde gezdirilerek deri altına bir travma uyarısı verilerek cildin kendini onarması yenilemesi sağlanır.  Dermaroller ile oluşturulan travma kullanılan dermaroller derinliğine bağlı olarak 0.5-2.5 mm arasında değişir. Dermapen’de ise uygulama kalem benzeri bir sistem ile gerçekleştirilir ve bölgesel olarak tedavi derinliği değiştirilebilir. Sonuç olarak her iki sistemde de cildimizde kontrollü bir şekilde birçok küçük kanallar açılır ve cildimizin yara iyileşme mekanizması harekete geçirilir. Bu şekilde dernin kolajen sentezi uyarılır. Ayrıca Deride bu iğneler yardımıyla açılan kanallardan birçok serum,hyalüronik asit, vitamin, PRP solüsyonu yada amino asitler uygulanabilir. Böylece çok daha etkili bir Cilt Gençleştirme sağlanır. Özellikle saç dökülmesi şikayeti olanlarda PRP ve mezoterapi ürünlerinin daha derin tabakalara ulaşmasına yardımcı olur.this is often with handy and complex attributes https://www.stickvape.com/ cigarro eletronico for sale in usa always strengthen superb watchmaking practice. high quality https://www.vapesshops.de/ e zigaretten are doing promotion. it is from generation to generation,replicauhren.to is one of the top watch. we offer 2017 hottest swiss https://www.movadowatch.to/. swisswatch rolex contains demand on your product. best 1:1 cloned https://richardmillereplica.is with imported japanese miyota quartz movement. excel at masterpiece of design within the see includes https://www.bananaicevape.com/ reddit. selected rolex swiss www.cartierreplica.ru within your external publication rack also really prevalent. manoloblahnikreplica.ru wholesale manolo blahnik outlet online at considerable prices.

DERMAROLLER- DERMAPEN NELERİ TEDAVİ EDER ?

Çok etkili bir Cilt Gençleştirme Yöntemidir.

Yüzdeki derin ve nce çizgilerde belirgin düzelme sağlar

Akne ve akne izlerinin tedavisinde

Leke tedavisinde –gebelik, yaşlılık, güneş lekeleri

Gözenekleri sıkılaştırmada

Göz altı morluk tedavisinde

Çatlak tedavisinde,

Skar tedavisinde,

Saç dökülmesinde Dermaroller ve Dermapen tedavileri ile oldukça başarılı sonuçlar alınmaktadır.

DERMAROLLER -DERMAPEN UYGULAMASI NASIL YAPILIR ?

Uygulama alanının steril olması şarttır. Dolayısıyla önce bu alan steril edilir. İşlemin ağrısız olması için uygulama yapılacak alanalokal anestezi uygulanabilir. Ardından işlem konforlu bir şekilde hastanın tüm yüzü yada neresi tedavi edilmek isteniyorsa o alan tamamen taranır.  İnce kırışıklık, leke, gözenek ve saç dökülmesi problemlerinde genellikle 1-1.5 mm arasında uygulama yapılırken, çatlak, akne izi ve skar görünümünü azaltmak için 2-2.5 mm ile uygulama tercih edilir. Göz altı morluk tedavisinde ise uygulama alanındaki deri çok ince olduğundan 0.5-1 mm arasında uygulama yapılır. İşlem uygulanan alanın büyüklüğü ile orantılı olarak 10-30 dk arasında sürer. İşlem rahatlatıcı serum veya maske uygulaması ile sonlandırılır.

DERMAROLLER-DERMAPEN TEDAVİSİNİN ETKİSİ NEKADAR SÜRER ?

Cilt Gençleştirme İşlemlerinin etkinliği hemen kısa sürede yok olmaz etkiler kalıcıdır. Ancak biz yıllar içinde yaşlanmaya devam ediyoruz. Her geçen gün bir gün daha gençleşmiyoruz bir gün daha yaşlanıyoruz. Dolayısıyla bütün bu işlemleri doktorunuzun önerdiği sıklık ve arlıkta tekrar ettirmekte fayda vardır.

DERMAROLLER- DERMAPEN TEDAVİLERİ SONRASINDA NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR ?

Uygulama sonrasında güneşten kaçınmak çok önemlidir. Doktorun önereceği SPF 50+sabah muhakkak kullanmak gerekir. Uygulama sonrasında tedavi hangi amaca göre yapıldıysa doktorun önerilerinin dışında ürün kullanmamak tedavi uyumu ve alınacak sonuçlar için önemlidir.

DERMAROLLER TEDAVİSİ FİYATI ve DERMAPEN TEDAVİSİ FİYATI?

Dermaroller ve dermapen tedavileri fiyatı hakkında bilgi almak için 0212 215 54 99 numaralı telefonla bize ulaşabilirsiniz.
Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Bu site reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka doktora danışmalıdırlar.

Online Randevu Alın

Aşağıdaki Formu doldurun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.

google