Dolguyla Burun Estetiği

Home Dolguyla Burun Estetiği

Dolguyla Burun Estetiği

Medikal Rinoplasti (Ameliyatsız Dolguyla Burun Estetiği)

Burun tam yüzün ortasında ve yüze çok önemli şekil veren bir organımızdır. Özellikle genç yaşlarda insanlar eğer burunda kemer varsa veya şekil bozuklukları deviasyonlar varsa bundan çok mutsuz olabilirler. Eskiden bu durumun düzeltilmesi için hemen bir plastik cerrahi uzmanına başvurulur ve bu durum ameliyatla düzeltilirdi. Oysa şimdi basit ve az miktarda bir dolgu uygulamasıyla burundaki sorun çözülüp bu mutsuzluk mutluluğa çok kısa sürede döndürülebilir.

Elbette burunda önemli bir deviasyon ve nefes almada problemler varsa elbette tedavi cerrahi olmalıdır.

AMELİYATSIZ  BURUN DOLGUSU AVANTAJLARI NELERDİR ?

En önemlisi hasta ameliyat olmanın  tüm risklerinden kurtulmuş olur ve genel anestezi almadan ve çok kısa sürede burun dolgusu ile tedavisi tamamlanmış olur.

Burunda istenmeyen boşluk asimetri ve kemer bölgesi hastanın isteği ve beklentileri ölçüsünde doldurulur. Burun dolgusu son derece kolay bir uygulamadır.

BURUN DOLGUSU KİMLERE YAPILIR ?

Burun dolgusu uygulamalarını ; burun sırtındaki kemerlenmenin düzeltilmesinde, burun ucunu kaldırmak için ,burundaki istenmeyen şekil bozukluklarının düzeltilmesinde ve rinoplasti ameliyatlarından sonra ortaya çıkan kusurların düzeltilmesinde kullanmaktayız.

Burun bölgesi damar ve sinir ağı açısından zengin bir bölgedir. Bu sebeple burun dolgusu uygulamaların mutlaka tecrübeli uzman hekimler tarafından yapılması gereklidir.

AMELİYATSIZ DOLGUYLA BURUN ESTETİĞİNİN ETKİ SÜRESİ NE KADARDIR ?

Burun dolgusunun kalıcılığı 1.5 yıl ile 2 yıl arasında değişmektedir.Bu süre kişiden kişiye değişmektedir.

BURUN DOLGUSU FİYATI?

Ameliyatsız burun dolgusu nasıl yapılır, burun dolgusu kimlere yapılır ve burun dolgusu fiyatı hakkında bilgi almak için 0212 215 54 99 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Bu site reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka doktora danışmalıdırlar.

Online Randevu Alın

Aşağıdaki Formu doldurun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.