Hakkımda

Uzman Dr. Ayfer Aydın
Kozmetik Dermatoloji & Dermatolojik Cerrahi Kliniği

Dermatoloji Kliniğimiz, Cilt, Saç, Tırnak ve Mukoza Hastalıklarının hem yaygın hem de nadir problemlerinin çözümüne yönelik medikal tedavi sunar.

Dr. Ayfer Aydın, Tıbbi, Kozmetik Dermatoloji ve Dermatolojik Cerrahi konularında 20 yıla yakın tıbbi deneyime sahiptir.

“Çok sayıda hastanın zor ve rahatsız edici cilt rahatsızlıklarının üstesinden gelmesine yardımcı oldum. Güneş hasarı, akne (sivilce) ve akne izleri, kırışıklıklar, varisler , saç dökülmesi, kellik , sedef hastalığı, vitiligo, tırnak batması, cinsel yolla bulaşan hastalıklar , genital bölge estetiği ve idrar kaçırma tedavisine kadar uzanan geniş bir yelpazede sorunlarınıza en doğru tedaviyi bulmaya çalışıyorum. Sizlere en doğru ve eksiksiz tedavi yapabilmek için Amerikada Miami Üniversitesi Miller School of Medicine da hem Kozmetik Dermatoloji ; hem de Dermatolojik Cerrahi konularında çalıştım. Kliniğimde de aynı teknikleri uygulayarak en son lazer teknolojileri ve en son Kozmetik Dermatolojik Gelişmelere uygun uygulamalar yapmaktayım. Amacım size mümkün olan en güvenli ve en etkili dermatolojik deneyimi sunmaktır. “

Bana sıklıkla sorulan İstanbulda en İyi cilt doktoru siz misiniz, İstanbul’daki en iyi dermatolog sizmişsiniz doğru mu gibi soruları sadece büyük bir içtenlikle iltifat ve mesleğime bir değer olarak görüyorum ve sadece çok teşekkür ediyorum. İstanbulda ve Türkiyede çok sayıda çok iyi dermatolog -çok iyi cilt doktorları var tabi. En iyi cilt doktoru benim diye bir iddası kimsenin olmamalıdır. Çünkü tıp mesleği herzaman gelişmelere yenilenmeye açık , sürekli kendini geliştiren ve yenileyen bir bilimdir. En iyi cilt doktoru ,En iyi dermatolog gerçekte kimdir ? Hekimlikte bu doğru bir yaklaşım değildir..Hekimin edindiği tüm bilgiler ve deneyimler doğrultusunda elinden geleni hastası için en iyisini yapması vardır. Ben de diğer hekimler gibi kendisini işine, sağlığa, dermatolojiye adamış bir doktorum ve sizler için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

2008 yılında tekrar Amerika Birleşik Devletlerine giderek dünyaca tanınmış yüz ve burun estetiği cerrahı Dr Bahman Guyuron ile beraber çalışarak; yüz estetiği ve burun estetiği ile ilgili deneyimlerini arttırdı.

Ben Sivilce ve Sivilce İzlerinin Tedavisi , Gözenek Sıkılaştırma, Dudak Dolgusu, Tırnak Batması Tedavisi, Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği, Gıdı Tedavisi, Gözaltı Morluk Tedavisi , Lazerle Vajina Sıkılaştırma ve İdrar Kaçırma Tedavisi ,Genital Bölge Beyazlatma , Genital Bölge Renk Açma, Saç Dökülmesi Tedavileri ile de özellikle ilgileniyorum. En iyi dermatolojik tedavi ve en iyi sonuç alacaklarına inanarak, bize güvenerek bizi tercih eden herekese içtenlikle teşekkür ediyorum. Tüm meslektaşlarım gibi ben de her zaman elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığımı vurguluyorum.

                                                                                                                                                DR. AYFER AYDIN BİYOGRAFİSİ 

                                                                                                                                 ÜYE OLDUĞU MESLEKİ DERNEK VE KURULUŞLAR 

 

 • Doğum Yeri, Tarihi : Elazığ , 1973 
 • Bildiği Yabancı Diller : İngilizce 
 • Hobileri : Golf, Yelken, Yüzme 
 • Egitim ve Deneyimi 
 • 1991-1998   İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ    İstanbul Tıp Doktoru Eğitimi 
 • 1998-2002   ŞİŞLİ ETFAL EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İstanbul Dermatoloji Uzmanlık Eğitimi 
 • 2002-2003   HASEKİ EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ İstanbul Dermatoloji Uzmanı 
 • 2002-2003   TRANSMED KLİNİĞİ İstanbul Dermatoloji Uzmanı 
 • 2003-2010   MEMORIAL HASTANESİ İstanbul Dermatoloji Uzmanı 
 • 2010-2017  AMERİKAN HASTANESİ İstanbul Dermatoloji Uzmanı 
 • 2017 yılında UNIVERSITY OF MIAMI, MILLER SCHOOL OF MEDICINE DEPARTMENT OF DERMATOLOGY & CUTANEOUS SURGERY 
 • G.E.S.T FELLOW IN SURGICAL AND COSMETIC DERMATOLOGY PROGRAM tamamladı. 
 • Dr.Keyvan Nouri ile Deri kanserleri,ben tanı takibi ve Mosh Dermatolojik Cerrahi uygulamaları 
 • Dr. Shasa Hu ile Dermatolojide Kozmetik Uygulamalar uzerine çalıştı.  
 • Bu çalışmalardan sonra Turkiyeye dönerek kendi kliniğinde çalışmalarına devam etmeye başladı. 

Bize Ulaş