Dönüşüme kapı aç

Dolgu Uygulaması

Estetik amaçla yapılan dolgu uygulamaları ciltteki ince ve derin kırışıklıkların giderilmesi, ciltteki hacim kaybının ve çukurların yok edilmesi amacıyla cilt altına uygulanan özel enjeksiyon tedavisidir. 

Kök Hücre Tedavisi

Kişinin kendi cildinden alınan deri örneği kullanılarak, özel laboratuvar ortamında üretilen hücrelerin tekrar aynı kişiye enjeksiyon şeklinde verilmesi işlemine ‘ kök hücre ’ tedavisi denilmektedir. 

Akne/Sivilce Tedavisi

Tedaviye sivilceye neden olan komedonların yani yağ butonlarının (siyah beyaz noktalar ) temizlenmesiyle başlıyoruz. Yani tedavinin başlangıcında aknenin sebebini ortadan kaldırıyoruz. 

glowme-m1-s11-img-a.jpgglowme-m1-s11-img-b.jpg

Kimyasal Peeling

Kimyasal peeling uygulamalarının etkinliği tamamen hekimin bilgisi ve becerisi ve bu doğrultuda seçeceği solusyonla orantılıdır. Çok etkili bir Cilt gençleştirme yöntemidir. Fraksiyonel lazer ve Altıniğne Radyofrekans lazer tedavileri uygulanır. 

İplerle Yüz Gençleştirme

Cilt Gençleştirme ve özellikle yer çekiminin etkisi ile oluşan yüzdeki sarkmaların; düzeltilmesinin zor olduğu durumlarda kullanılan çok etkili bir cilt gençleştirme yöntemidir. 

Dolguyla Burun Estetiği

Burun yüze çok önemli şekil veren bir organımızdır.Basit ve az miktarda bir dolgu uygulamasıyla burundaki sorun çözülüp bu mutsuzluk mutluluğa çok kısa sürede döndürülebilir.