Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Home Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Ameliyatsız Göz Kapağı Estetiği

Ameli̇yatsız Lazerle Göz Kapağı Aldırma

Ameliyatsız göz kapağı estetiği son yıllarda ameliyat gerektirmeden; kesi-dikiş-iz olmadan lazerle tüm göz çevresi dokusunu gençleştirerek yapılan bir işlem olduğu için ; çok talep gören bir uygulama haline geldi.

Göz kapaklarındaki katlanmalar, kırışıklıklar, sarkmalar , üst göz kapağındaki düşüklük , alt göz kapağındaki torbalanma insanı olduğundan daha yaşlı ,yorgun yada hasta gibi gösterebilir.

Ameliyatsız lazerle göz kapağı estetiği ; genel anestezi olmadan, kesi ve dikiş olmadan, dolayısıyla iz riski olmadan ; çok kısa sürede komplikasyonsuz tüm göz çevresini  lazerle tarayarak başarıyla yaptığımız bir işlemdir.

Aynı seansta hem üst göz kapağı, hem de alt göz kapağı ve göz kenarlarındaki kırışıklıklar  taranarak yani tüm göz çevresine uygulama yapıldığı için; üst göz kapaklarındaki düşmeyi,sarkmayı,katlanmaları; alt göz kapaklarındaki  torbalanmayı ve göz etrafındaki ince ve derin kırışıklıkları düzelten yani tüm göz çevresini gençleştiren işlemdir.

Ameliyatsız göz kapağı estetiği işlemi hem hastayı hem de doktoru oldukça memnun ve mutlu eden, çok başarılı  sonuçlar aldığımız bir uygulamadır.

AMELİYATSIZ LAZERLE GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ KİMLERE YAPILIR?

Göz çevresi yaşlanmayı en hızlı ele veren, en hızlı çöken ve kırışıklıkların en belirgin olduğu bölgedir. Bazı insanlarda genetik olarak göz kapağı özellikle üst göz kapağı çok hızlı sarkmaktadır. Bu kozmetik olarak kötü bir görüntü oluşturmanın yanı sıra hastalarda; görmeyi engelleme, ağrı, yorgunluk baş ağrısı gibi şikayetler yaratmaktadır. Teknolojinin bize sunduğu bu harika işlemle çok kısa sürede göz kapaklarının bu fazla kısmı lazerle taranarak düzeltilir.

Üst ya da alt göz kapağında gözlenen kırışıklık, katlantı, çizgilenme ve torbalanmalar da bu işlemle tedavi edilebilmektedir.

LAZERLE GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

Üst göz kapağı sarkması

Üst göz kapağı katlanmalar

Göz çevresindeki kırışıklıklar

Göz çevresindeki kaz ayakları

Alt göz kapağındaki sarkmalar

Alt göz kapağındaki göz altı torbası

Tüm göz çevresi gençleştirme

Tüm bu işlemleri ameliyat olamak istemeyen tüm hastalara lazerle uygulayabilmekteyiz.

AMELİYATSIZ LAZERLE GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ NASIL YAPILIR ?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği işlemi son derece basittir. Göz çevresine uygulanan lokal anestezik krem sonrasında sarkan kısma sarkmanın şiddeti oranında hekimin karar verdiği dozda lazer atışı yapılarak esas olarak fazla olan deri kısmı yoğunlukla olmak üzere tüm göz çevresi taranır. İşlem çok kısa sürede tamamlanmaktadır.

AMELİYATSIZ LAZERLE GÖZ KAPAĞI ALDIRMA İŞLEM SONRASINDA İYİLEŞME SÜRECİ NASILDIR ?

Lazerle göz kapağı estetiği sonrası bakım çok önemlidir. Hatta tedavinin en önemli bir parçasıdır.

Lazerle göz kapağı işleminden  sonra göz çevresinde şişme, ödem, morarma, sonrasında kuruma kabuklanma soyulma beklediğimiz bir durumdur. Dolayısyla bu iyileşme peryodunda hastanın kendine bakımı çok önemlidir. Bu dönemi daha hızlı atlatmak için ve işlemin verimliliğini arttırmak için ; doktorunuzun size önerdiği kremleri mutlaka kullanmalısınız.

Lazerle göz kapağı estetiği işlemi sonrası güneşten korunmak çok önemlidir.  50+ güneş koruyucunuzu sabah akşam en az iki kere mutlaka sürmelisiniz. Sadece güneş koruyucu sürmek yetmez güneşten uzak durmakta gerekir. Akşam da yine doktorunuzun önerdiği  kremlerini kullanmak ve doktorunuzun size söylediği tarihte kontrolünüze gitmek çok doğru olacaktır.

LAZERLE AMELİYATSIZ GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİNİN YAN ETKİLERİ VAR MIDIR?

Lazerle ameliyatsız göz kapağı estetiği işlemi oldukça güvenli bir işlemdir. Ancak hasta işlem sonrası doktorun önerilerine harfiyen uymalıdır. Lazerle göz kapağı aldırma işleminin tek yan etkisi hasta güneşten korunmayı yeterince başaramazsa işlem yapılan alanda leke gelişmesidir. O sebeple işlem sonrası güneşten korunma çok önemlidir. Hastanın bakım için kendine bir zaman ayırması , bu işlemi yaptırdığı sırada bir tatil programının olmaması çok daha doğru olacaktır. Bu durumda hasta kremlerini ve bakımını da doğru yaptığı sürece ve güneşten korunduğunda bir sorun yaşanmaz.

AMELİYATSIZ LAZERLE GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ İŞLEMİ NE KADAR SÜRER ?

Lazerle göz kapağı aldırma işlemi sanıldığının aksine uzun süren bir işlem değildir. Bir öğlen saatinde dahi yapılabilir. yarım saat lokla anestezi ile göz çevresinin uyuşması beklenir. Ardından lazerle üst göz kapağı, alt göz kapağı ve göz kenarları taranır. işlem ortalama 20-30 dakikada tamamlanır.

AMELİYATSIZ LAZERLE GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ İŞLEMİNDEN SONUÇ ALMAK İÇİN KAÇ SEANS GEREKİR?

Lazerle göz kapağı estetiği işlemini  ortalama 1-3 seans olarak yapıyoruz. Bazı hastalarda tek seans yapmak yeterli olabiliyor. Her hastanın yaşı, genetik yapısı , üst göz kapağının sarkma düzeyi, alt göz kapağının torbalanması, göz kenarlarındaki kırışıklıklar aynı değildir. Dolayısıyla ameliyatsız göz kapağı işlemi seans sayısı tamamen hastaya bağlı olarak değişir.

LAZERLE ÜST GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

Üst göz kapağı düşüklüğü. üst göz kapağı sarkması , yada üst göz kapağındaki deri katlanmaları çok hastada, görme bozukluğu, baş ağrısı, dikkat bozukluğu, hatta migreni tetiklemeye kadar giden rahatsızlıklara yol açmaktadır.Çok kadın üst göz kapağındaki bu sarkma ve katlanmalar nedeniyle artık gözlerine makyaj yapmakta da zorluk çektiklerini ifade ederler.  Üst göz kapağı düşüklüğü aynı zamanda insanı olduğundan çok daha yaşlı gösteren bir durumdur. Dolayısıyla üst göz kapağı düşüklüğü yaşayan hastalar çoğunlukla ; Üst göz kapağı dolgusumu yaptırmalıyım, Üst göz kapağı ameliyatımı olmalıyım , yoksa lazerle bu bölgeye işlem yaptırmalıyım diye çare ararlar. Lazerle üst göz kapağı estetiği oldukça efektif, kesi dikiş ve dolayısyla iz olmadan yapabildiğimiz ve doku gençleşmesi de sağlayarak o bölgenin çok daha genç görünmesini sağlayan ve çok insanın tercih ettiği bir işlem haline gelmiştir.

LAZERLE GÖZ ALTI TORBASI ALDIRMA

Göz altı torbaları daha çok genetik olarak ve yaş ilerledikçe göz altlarında yağ birikimine bağlı oluşan bir durumdur. Çok insanın muzdarip olduğu bir konudur ve bize alt göz kapağı şişmesi neden olur, en iyi göz altı kremi nedir, en iyi göz altı torbası kremi nedir, göz altı torbası eritme nasıl yapılır, ameliyatlamı göz altı torbalarımı aldırmalıyım ? ne yapmalıyım diye çok soru geliyor. En doğrusu size güven veren ve göz altı torbaları tedavisi konusunda deneyimli uzman bir doktorla yol almaktır. Biz mezoterapi ve lazer uygulayarak göz altı torbası tedavisi yapmaktayız.

GÖZ ALTI TORBALARI TEDAVİSİ

Göz altı torbası ;ameliyatla, mezoterapiyle yada lazerle düzeltilebilir. Burada biriken yağ dokusu olduğu için yağ dokusunu eritecek bu bölgeye uygun mezoterapi uyguladıktan sonra lazer uyguluyoruz. Mezoterapi ile yağ yıkıyoruz ve ardından lazerle o bölgedeki göz kapağı düşüklüğünü derideki sarkmaları, kırışıklıkları, katlanmaları düzeltebiliyoruz.

LAZERLE GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİNİN KALICILIĞI NE KADARDIR ?

En sık sorulan soruların başında ; lazerle göz kapağı estetiği kalıcı mıdır ? yada lazerle göz kapağı estetiği işleminin kalıcılık süresi ne kadardır ? Lazerle göz kapağı estetiği işlemi oldukça etkili tüm göz çevresini gençleştiren bir işlemdir. Ancak biz yaşlandıkça yıllar içinde göz çevresi de bizimle birlikte yaşlanmaya devam eder. Her işlemin etkinliği hastanın yaşına, genetik yapısına, sarkmanın göz kapağının düşüklüğüne bağlı olarak değişir. Yani standart bir rakam olarak cevap verilemez ; ama işlemin etkinliği uzun yıllar sizi mutlu eder. Lazerle göz kapağı estetiği işleminin bir güzel yanı da sayı sınırının olmamasıdır. Ameliyat olmadığı için rahatsız olduğunuz her zaman yeniden yaptırabilirsiniz.

AMELİYATSIZ LAZERLE GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ İŞLEMİNDEN SONRA YÜZDE NASIL BİR DEĞİŞİM GÖZLENİR ?

Ameliyatsız göz kapağı estetiği uygulaması sonrası ; genel olarak bütün yüzde bir gençleşme gözlenir. Yaşlılığın en belirgin göstergeleri olan göz çevresindeki deri sarkmaları ve kırışıklıklar ortadan kalkınca hem göz çevresinde hem de bütün yüze yansıyan bir gençlik ve canlanma görülür. Hastaların şikayet ettikleri görme bozuklukları, ağrı,ağırlık hissi ve yorgunluk baş ağrısı problemleri de işlem sonrasında ortadan kalkar. Daha rahat kitap okuyabilirsiniz ve görüş bozuklukları da ortadan kalkar. Kapaklardaki düşmeler, sarkmalar ve katlantılar ortadan kalktığı için çok daha rahat makyaj yapar hale gelebilirsiniz.

AMELİYATSIZ LAZERLE GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ İŞLEMİNİN AVANTAJLARI ÜSTÜNLÜKLERİ NELERDİR ?

İşlem lazer ile yapıldığı için genel anestezi gerektirmez,  lokla anestezi ile uyuşma sağlanır.

Lazerle göz çevresinin tamamı tarandığı için; hem üst göz Kapağı; hem de alt göz kapağı aynı seansta tedavi edilmiş olur.

Aynı zamanda  tüm göz çevresi tarandığı için göz çevresindeki derin ve İnce kışıklıklarda düzelmiş olur.

Lazerle yapıldığı için ; kesi dikiş ve dolayısıyla iz de oluşmaz

Tüm göz çevresi dokusunu gençleştiren bir işlemdir.

Çok kısa süren bir tedavi yöntemidir

Bütün yüzde estetik ameliyat olmuş kadar bir değişim ve gençleşme dinamizm  sağlayan ; oldukça etkili bir işlemdir.

AMELİYATSIZ LAZERLE GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ FİYATI?

Üst göz kapağı estetiği fiyatları

Alt göz kapağı estetiği fiyatları

Göz Altı torbası aldırma fiyatları

En iyi göz çevresi kremi,en iyi göz altı kremi,en iyi gözaltı torbası kremi,ameliyatsız lazerle göz kapağı estetiği yaptıranların yorumları,ameliyatsız lazerle göz kapağı estetiği işleminin avantajları ve ameliyatsız lazerle göz kapağı estetiğinin fiyatı hakkında bilgi almak için 0212 215 54 99 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Bu site reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka doktora danışmalıdırlar.

Online Randevu Alın

Aşağıdaki Formu doldurun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.