Fotona 4D Nedir?

Fotona4D ®, içten dışa doğru gençleşmek ve sıkılaşmak için cildin 4 farklı “boyutunu” tedavi etmek için 2 tamamlayıcı lazer dalga boyunun benzersiz bir kombinasyonunu kullanan yenilikçi bir lazer tedavisidir. Fotona4D ® , doğal görünümlü, uzun süreli sonuçlar veren, cerrahi olmayan, invaziv olmayan bir yüz germe alternatifi sunar.

1) DOLGU MADDELERİ VEYA TOKSİNLERE İHTİYAÇ DUYMADAN SIKILAŞTIRMA VE HACİMLENDİRME

2) İÇTEN DIŞA TAM BİR YENİLEME TEDAVİSİ

3) ANINDA GENÇLEŞME, SIKILAŞMA VE IŞILTI

4) GELİŞTİRİLMİŞ CİLT RENGİ

5) HASTANIN GÜNLÜK HAYATINA KISA SÜREDE DÖNEBİLMESİ

6) AMELİYAT, İĞNE VEYA ANESTEZİ GEREKLİ DEĞİL

Perioküler Bölgenin Sıkılaştırılmasında Ablatif Olmayan Fotona SMOOTH ® Modu Tedavisi

  • Perioküler alanın anında tazeliği ve sıkılığı
  • Kolajen yeniden yapılanmasını uyarır ve neokolajenezi başlatır
  • Çok az veya hiç kesinti yok
  • Nazik, hızlı ve invaziv olmayan
  • Güvenli ve hassas kontrollü

SIKILAŞMA

Fotona SMOOTH ® modalitesi Er:YAG, invaziv olmayan bir yaklaşımla göz çevresindeki kırışıklıkları azaltır. Ablatif olmayan Er:YAG SMOOTH ® modu, kolajenin yeniden şekillenmesini ve kasılmasını uyarmak için uygulanır. Gözün üstündeki, altındaki ve yan bölgeleri de dahil olmak üzere tüm perioküler bölge kaplıdır. Terapi hastalar tarafından çok iyi tolere edilir ve herhangi bir rahatsızlık tarif edilmez.

 

SmoothEye® Nedir ?

SmoothEye ® perioküler bölgenin sıkılaştırılması ve periorbital kırışıklıkların görünümünün azaltılması için yeni ve heyecan verici, ablatif olmayan bir Fotona SMOOTH ® modu tedavisidir. SmoothEye ® göz kapaklarının ve göz çevresi bölgesinin gevşek ve yaşlanan derisini çok az veya hiç kesinti olmadan ve maksimum hasta konforuyla önemli ölçüde sıkılaştırır, bu da bunu çok aranan bir invaziv olmayan kozmetik prosedür haline getirir.

Birkaç tedavi seansından sonra sonuç, cildin elastikiyetinde, genel yapısında ve hacminde iyileşme ve kırışıklıkların önemli ölçüde azalmasıdır.