Fotona 4D Nedir?
Fotona 4D, yüzü hem dışarıdan hem de iç ağız boşluğundan, enjeksiyon uygulanmadan kalıcı olarak sıkılaştırma ve hacim kazandırma amacıyla cildin tüm katmanlarında kollajen kasılması sağlayan, sinerjik, invaziv olmayan bir lazer tedavisidir. İki lazer dalga boyu ve 4 tedavi modu ile yaşlanmaya karşı cildin derin, medial ve yüzeysel bağ yapıları üzerinde çalışır ve kusurları hedef alır.Cilt üzerinde 4 farklı seviyede kapsamlı bir şekilde çalışır.Ciltte oluşan leke, kızarıklık, sarkma gibi problemlere karşı kullanılan en son lazer teknolojisi olan Fotona 4D ile cildinizde ihtiyacınız olan doğal ve canlı görünüme kolaylıkla kavuşabiliriz. Non-invaziv olarak uygulanan bu yöntemde istirahat gerektirmeyen bir tedavi şansızınız bulunur.

Fotona 4D Lazer’in Etkisi Nasıldır?
Yaş ilerledikçe cilt yapısındaki kolajen üretimi azalır. Bu üretimin düşmesi de yıllar içerisinde ciltte sarkmalar, kırışmalar ve çizgiler oluşturuyor. Fotona Lazer, uygulanmaya başlanmasının ardından
birkaç hafta içerisinde cillte yeni kolajen üretiminin başlamasını sağlar. Cildin farklı katmanlarında farklı seviyelerde çalışılarak, gevşeyen cilde kollajen desteği sağlayan Fotona 4D, ciltte doğal bir canlılık, parlaklık oluşturur ve sıkılaşmış ve yeniden şekillenmiş genç bir görünüm kazandırır.

Sonuçlar ne zaman ortaya çıkmaktadır?
Sonuçlar her birey için farklılık gösterir ancak çoğu hasta uygulamadan hemen sonra bazı iyileşmeler görür. Gerçek sonuçların görülmesi ise aylar içinde kademeli olarak gerçekleşir. Daha yoğun bir tedavi almayı seçerseniz, cildinizde bir veya iki gün süren kızarıklık yaşayabilirsiniz.

Uygulama sonrasında iyileşme süresi bulunuyor mu?
Hayır, tedavi cerrahi değildir ve non-invazivdir. Hastaların sosyal yaşamlarına kesintisiz olarak devam etmelerine izin verir.

Tedavi kaç seans sürüyor?
Genel olarak 2-4 seans olarak belirlenir ancak kişiden kişiye gore seans sayısı değişebilir.