Gençlik Aşısı

Home Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı

Gençlik Aşısı Nedir?

Cildimiz yılların etkisiyle yaşlanır. Bu yaşlanma sürecide esas olarak kolajen lifler çöker ve eski diriliğini ve kompaklığını kaybeder ve bu kolajen lifler arasında bulunan ve su tutarak bizi daha genç ve diri gösteren hyalüronik asit miktarıda azalır.

Gençlik Aşısı bu kolajen lifler arasında azalan hyalüronik asit, aminoasit, peptidler ve vitaminlerden oluışur. Bağ dokusundaki azalan bu maddeler tekrar deriye verildiğinde cildin nemlenmesi sağlanırken cilt ciddi oranda gençleşir. Gençlik aşısı uygulamasıyla; cildin çok daha genç dinamik ve canlı görünmesi sağlanır. Böylece yaşlanmanın önüne geçmiş oluruz ve cildin sarkmasını, gevşemesini derin kırışıklıklar oluşmasını önlemiş oluruz.

GENÇLİK AŞISI NEZAMAN UYGULANIR ?

Gençlik Aşısı 30 lu yaşlardan sonra uygulanmaya başlanabilir. Bu uygulamaları yaptırmak için yaşlanmayı beklememek en akıllıca olanıdır. Gençlik Aşısı Uygulamaları ne kadar erken yaşlarda başlanırsa genç doku daha erken yaşta korunmuş olur ve yaşlanmamının ve sarkmaların önüne geçmiş oluruz.

GENÇLİK AŞISI UYGULAMASI NASIL YAPILIR ?

Gençlik aşısı uygulaması özel bir teknikle cildin orta tabakasına enjekte edilir. Etkiler uygulama yapıldıktan hemen sonra gözle görülür bir şekilde hissedilir. Ciltte canlılık, parlama, renk tonu eşitlenmesi, cilt neminin sağlanması ve belirgin gençleşme ve dirileşme gözlenir.

GENÇLİK AŞISI UYGULAMASI KAÇ SEANS YAPILMALIDIR ?

Gençlik aşısı uygulaması minimum 3 seans yapılmakla birlikte aslında uygulamanın sayı sınırı yoktur. Ne yazık ki her geçen gün bizler bir gün daha gençleşmiyoruz bir gün daha yaşlanıyoruz. Dolayısıyla ne kadar uygulama yaptırırsak cildimizde o kadar genç ve diri kalacaktır.

GENÇLİK AŞISI UYGULAMALARI HANGİ BÖLGELERE YAPILIR ?

Aslında bizler hep cilt gençleştirme deyince yüzümüze yapılan uygulamalardan bahsediyoruz.

Oysaki gençleşmesini istediğimiz her bölgeye gençlik aşısı uygulanabilir.

Ellerimiz

Boynumuz

Dekolte Bölgesi

Kol İç Yanları

Diz Üzerleri

Bu bölgeler aslında yaşlanmayı en çok ele veren bölgelerdir. Dolayısıyla Gençlik Aşısı Uygulamalarını yüz dışında  bu bölgelere de sıklıkla yapmaktayız.

Ayrıca Özellikle Lazer , Altın İğne Radyofrekans gibi Cilt Gençleştirme işlemlerinden hemen sonra yüze Gençlik Aşısı Uygulamalarından  çok daha etkili sonuçlar almaktayız.

GENÇLİK AŞISI FİYATI?

Gençlik aşısı nedir, gençlik aşısı kimlere uygulanır ve gençlik aşısı fiyatı hakkında bilgi almak için 0212 215 54 99 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz.
Bu web sitesi Sağlık Bakanlığı 15/2/2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır. Bu sitede yer alan bilgiler, kişileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Bu site reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Sitedeki her bilgiyi ya da sağlık sorunlarını ziyaretçiler mutlaka doktora danışmalıdırlar.

Online Randevu Alın

Aşağıdaki Formu doldurun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.

google